Momentálně hledáme kolegy/ně do našeho týmu

Na pozice:

  1. . Programátor(k)y
  2. . Grafi(č)ky
  3. . Redaktor(k)y

GoN hledá nové posily do redakce

Přidej se k nám a začni psát o hrách, recenzovat je a celkově se podílej na tvorbě obsahu!
Chceš psát o hrách, mít možnost recenzovat hlavní AAA tituly, Indie hry, hardware, podílet se na tvorbě video obsahu nebo programovat nové funkce? Potom hledáme právě tebe.

GoN je magazín o videohrách v České a Slovenské republice, který budeš společně s námi dále rozvíjet, vylepšovat a posouvat směrem kupředu.

Máme v plánu GoN řádně rozšířit a nabídnout mnohem více obsahu, než dosud a proto aktuálně hledáme programátor(k)y, grafi(č)ky, tvůrce video obsahu i nové redaktor(k)y.

Noví redaktoři mohou recenzovat hry, hardware, psát novinky, zajímavé tematické články a mnoho dalšího. Výběr necháme jen na tobě. Pokud máš nějaký nápad co by podle tebe nemělo na GoN chybět, tak s ním klidně přijď.

Pokud si myslíš, že máš kladný vztah k něčemu z výše uvedeného, jako: psaní v krvi, vytváření videí a grafiky, zkušenosti s programováním a máš hlavně nějaký ten volný čas a chuť dělat něco nového, tak se neváhej a napiš nám na e-mail gon@gameornothing.cz Do e-mailu napiš, jaké zkušenosti, o co se zajímáš, co a na čem hraješ atd, klidně zašli i nějakou ukázku své dosavadní práce.

Jestli chceš vědět víc, tak nám rozhodně neváhej napsat.

https://www.facebook.com/gongameornothing/